Nová verzia programu WinAmbulancia 9.3.100

Platné od 30. 04. 2016

Vážený zákazník spoločnosti SOFTPROGRES, s.r.o.

 

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že dňa 29.4.2016 sme umiestnili na internet UpGrade WinAmbulancia 9.3.100

 

Všetky podrobnosti nájdete dôkladne popísané v ikone "zelený otáznik".

 

Dôležité upozornenia:

 

Nové cenníky a zmluvy s poisťovňami platné od 1.4.2016

Po preštudovaní niektorých zmlúv konštatujeme, že v Slovenskom zdravotnom poisťovníctve sa na poli cenníkov prejavujú prvé znaky osvietenstva.

Teda, nie že by sa poisťovne dohodli na jednotných pravidlách a číselníkoch, ale zdá sa, že aspoň v rámci poisťovní sa používajú jednotné metre a už vo výkazníctve nebude rozdiel medzi členmi Zdravity a ZAP. Praktický dôsledok je, že aj špecialisti -  členovia ZAP budú mať vo VšZP IPP. Za týmto účelom sme pripravili skutočne podrobný a dokonalý návod na nastavenie cenníkov pre jednotlivé špecializácie, ktorý nájdete jednak v programe po UpGrade a tiež na našej stránke v sekcii návody

Po UpGrade Vám program pri prvom spustení umožní nastaviť nové cenníky tak, ako sme to pripravili na základe preštudovania viacerých zmlúv, ktoré ste nám poskytli. Ak dokonale nerozumiete všetkým nuansom cenníkov odporúčame Vám túto možnosť využiť a až následne kontrolovať zhodu s Vašimi zmluvami.

 

Nové návody        http://www.softprogres.sk/dev/web/podpora/navody

Ako nastaviť cenníky pre poisťovne ?
(Prosím čítajte – nie sme kapacitne pripravení robiť to jednotlivo cez HotLine.)

Ako si vybrať ten správny počítač? Kde sa dá a kde nemá šetriť

Windows 10. Ako ďalej? Využiť bezplatný UpGrade? Bude to fungovať?

 

 

BLO Dôvera – už vieme ako to bude ďalej?

Dohoda je uzavretá, tento rok budú BLO bezplatné. Odporúčame to vyskúšať. Je to pravdepodobne posledný rok čo to Dôvera platí a už im to celkom funguje. Tiež Vám to umožní v budúcnosti, aby ste BLO mohli porovnať s predraženým a pomalým eHealthom, ktorý bude povinný.

Nebudeme tiež tajiť, že ak to budete skúšať a používať tak nám trochu finančne pomôžete. Dokonca si myslíme, že aj sebe. Overenie neplatičov a interakcie sú skutočne vynikajúce funkcie a pokiaľ sme informovaní, tak nejaké finančné a iné  benefity tam sú.